Koncept DORAD
Warsztaty z elementami coachingu: SEKRET - 26.04.2015

Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, możesz również osiągnąć.

Zdobądź wszystko, o czym marzysz już dziś. Nie czekaj aż coś samo się wydarzy, sprowokuj to swoim nastawieniem i energią myśli. Odkryj, że klucz do sukcesu tkwi w Tobie. Ten specjalistyczny warsztat pozwoli Ci zrozumieć i skutecznie wykorzystywać ów sekret. To, jak go wykorzystasz zależy tylko od Ciebie…

Warsztaty inspirowane książką i filmem „Sekret”, u podwalin których stoi tzw. prawo przyciągania. Twoje myśli, oczekiwania i codzienne lęki mają większy wpływ na to, co Cię spotyka, niż możesz to sobie wyobrazić. Myśli, skupione wokół jednego tematu powodują, że nabiera on realnych kształtów i materializuje się w Twoim życiu. Dzieje się tak w przypadku pozytywnych myśli i dążeń, jak i negatywnych, tych, których wcale byś nie chciał. Lęk przed tym, że spotka Cię coś przykrego przyciąga takie właśnie przykre wydarzenia tylko dlatego, że o tym myślisz. 
Na warsztatach uczysz się kontrolować myśli, ukierunkowywać je tak, by „pracowały” na Twoją korzyść, sprawiać, by cały wszechświat Ci sprzyjał. Dążysz do wyzbycia się ograniczeń, sprawienia, by Twoje najodleglejsze marzenia stały się planem, który zaczniesz realizować po wyjściu z warsztatów.

Odbiorcy: Warsztaty przeznaczone są dla każdego, bowiem prawo przyciągania dotyczy każdej istoty myślącej. Opanowanie sztuki kontroli myśli przyniesie widoczne profity zarówno osobom, pragnącym zrealizować marzenia, życiowe cele, jak i tym, którzy tkwią w życiowym impasie, pragną zmian na lepsze, chcą zyskać kontrolę nad swoim losem. Szczególnie polecane dla osób, planujących założyć własny biznes, przedsiębiorców oraz osób z pesymistycznym nastawieniem do otaczającej rzeczywistości.
Każde warsztaty rozwoju osobistego to krok milowy w kierunku trwałej zmiany i diametralna poprawa jakości życia.

Termin: 26. kwietnia 2015 (niedziela)

Miejsce: Starochorzowski Dom Kultury w Chorzowie, ul. Siemianowicka 59

Czas trwania: 9:00-15:00 (6 godzin warsztatów)

Ilość miejsc: 10

Prowadzący: 
Agnieszka Wojciechowska – coach i trener rozwoju osobistego i wzmacniania potencjału ludzkiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, członek Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków Oddział Śląski.

Anna Cichowska – trener rozwoju osobistego, specjalizująca się w life coachingu i treningach interpersonalnych.

Koszt uczestnictwa: 180 zł

Zapewniamy materiały szkoleniowe, poczęstunek (kawa, herbata, woda, ciastka) oraz certyfikat uczestnictwa w warsztatach.

Zgłoszenia: warsztaty@dorad.pl lub pod numerem telefonu: 691 715 154

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie uczestnictwa zostanie przyjęte po dokonaniu wpłaty.

ZAPRASZAMY!